Спеціальні потреби

Уряд США використовує соціальні мережі для спілкування з населенням


Уряд США використовує соціальні мережі для спілкування з населенням
Уряд США використовує соціальні мережі для спілкування з населенням

Уряд США оголосив, що буде активно використовувати сайти соціальних мереж, такі як Facebook та Twitter, для попередження громадян про терористичні загрози або інші небезпечні ситуації. Сайти соціальних мереж вже стали частиною системи кризового інформування громадян у штаті Луїзіана. Влада штату спілкується із громадянами через Facebook та Twitter та розробляє спеціальні додатки для Iphone-ів.

У США урядові служби активно використовують соціальні мережі для того, щоб доносити інформацію до громадян. Директор служби губернатора штату Луїзіана з питань безпеки Марк Купер зазначає, що їх успішний досвід роботи з Facebook та Twitter тепер впроваджують в інших органах влади.

Купер каже, що штат Луїзіана використовував Google для того, щоб точніше донести важливу інформацію про минулорічний витік нафти до користувачів соціальних мереж:

«Використовуючи цю платформу, ми позначали на мапі поширення нафтової плями, місця її контакту із берегом. На нашому сайті громадяни бачили, як рухається забруднення».

За словами директора служби губернатора штату з внутрішньої безпеки, сайт почав свою роботу під час урагану Густав. Протягом негоди на веб-сторінку завітали два мільйони людей. Марк Купер каже, що тепер у планах штату – масштабніше впровадження нових технологій:

«Ведеться розробка програми-додатку для Iphone, з допомогою якої кожна родина зможе створити свій власний план евакуації. Це перша подібна програма в США».

За словами Купера, влада Луїзіани нещодавно провела наради з японцями, які нині долають наслідки цунамі та ядерної кризи. Використання соціальних мереж в процесі відбудови країни – було одною з тем зустрічі. Водночас самі користувачі кажуть, що, відвідуючи соцмережі, вони не шукають інформацію про природні лиха. Здебільшого вони заходять на Facebook, щоб просто відпочити від реальних новин і дізнатись, що нового відбувається з друзями та знайомими.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG