Спеціальні потреби

Каблук як показник стану економіки


Каблук як показник стану економіки
Каблук як показник стану економіки

З початком Великої депресії 30-их років зручне жіноче взуття з ремінцем-перетинкою, яке носили у 1920-их роках, поступилося місцем туфлям на високих підборах та платформах. Під час нафтової кризи 1970-их платформи знову увійшли в моду, змінивши популярні в попередньому десятилітті сандалі на плоскій підошві.

Епоха 1990-их ознаменувалася поверненням товстого низького каблука, а на початку 2000-их пані почали наслідувати приклад героїнь серіалу «Секс у великому місті» і обзавелися взуттям на запаморочливих шпильках.

«У періоди занепаду економіки підбори стають вищими. Таким способом споживачі, поринаючи у фантастичний світ екстравагантних нарядів, намагаються уникнути думок про реальні проблеми», – пояснює Тревор Девіс, експерт із споживчих товарів концерну IBM.

Співробітники корпорації провели масштабне дослідження соціальних мереж і прийшли до висновку, що підбори жіночих туфель, що досягають сьогодні захмарних висот, незабаром стануть більш «приземленими». Поки що полиці магазинів рясніють моделями на шпильках і платформах, однак тенденція до зниження каблука очевидна.

Як відзначають фахівці IBM, у наш час законодавцями мод є не тільки дизайнери і виробники, а й блогери, що формують поняття про стиль в Інтернет-просторі. І хто знає, можливо, новий взуттєвий тренд стане передвісником позитивних змін в економіці.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG