Спеціальні потреби

Сербський суд розглядає справу Ратка Младича


Повідомлення в пресі про арешт Ратка Младича
Повідомлення в пресі про арешт Ратка Младича

У п’ятницю суд у Белграді розглядатиме справу видачі запідозреного у воєнних злочинах Ратка Младича Міжнародному трибуналові ООН з питань воєнних злочинів. Його видачі вимагають на підставі звинувачення у злочинах, вчинених під час війни в Боснії.

Колишній командувач армії боснійських сербів був в суді у четвер після арешту в північному районі Сербії, де він переховувався протягом 16 років. Проте слухання припинено з приводу, за словами адвоката, поганого стану здоров’я Младича. Тепер лікарі мають винести рішення, чи слухання продовжуватимуться.

Трибунал ООН з питань воєнних злочинів у колишній Югославії звинуватив Младича у 1995 році у злочинах, які він імовірно вчинив або наказав вчинити під час трирічної облоги Сараєва та за вбивство 8 000 мусульманських чоловіків і хлопців неподалік міста Сребрениця.

Сербський суд має вирішити, чи Младича буде видано Міжнародному трибуналові в Гаазі. Сербські офіційні особи кажуть, що для цього потрібен приблизно один тиждень.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG