Спеціальні потреби

Сербія зробила перший крок до членства в ЄС


Сербія зробила перший крок до членства в ЄС
Сербія зробила перший крок до членства в ЄС

Європейська комісія підтримала пропозицію про те, щоб Сербія стала кандидатом на членство в Європейському Союзі, але офіційні переговори про те не відбудуться доти, доки Сербія не нормалізує відносин з Косовом.

В опублікованому в середу документі говориться, що Сербія зробила проступ щодо політичних вимог, пов’язаних із стабільністю інститутів, які гарантують демократію, верховенство права, права людини й пошанування та захист меншин. Сербії віддано належне за встановлення діючої ринкової економіки та рівень економічної стабільності, але у звіті також сказано, що потрібно більше зусиль для перебудови економіки.

Після арешту і видачі звинуваченого у воєних злочинах Ратка Младича Сербія розраховувала, що вона стане офіційним кандидатом на членство в ЄС і розпочне переговори в цій справі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG