Спеціальні потреби

Сепаратисти в Україні вислали журналіста «Нової газети»


«Нова газета»
«Нова газета»

Журналіста провідної російської опозиційної газети затримали в контрольованій сепаратистами частині Східної України і депортували в Росію, повідомляють його колеги.

«Нова газета» стала одним з небагатьох російських ЗМІ, що спробували перевірити звинувачення Заходу і Києва в тому, що Кремль стоїть за організацією сепаратистських виступів у промисловому центрі України, які тривають ось уже 14 місяців.

У вівторок газета повідомила на своєму сайті, що журналіст Павло Канигін був затриманий сепаратистами в Донецьку і доставлений в контрольований сепаратистами населений пункт на кордоні з Росією.

За даними «Нової газети», на кордоні Канигіна допитали агенти російської Федеральної служби безпеки (ФСБ), незабаром після чого його зустріла одна зі співробітниць видання.

«Редакція« «Нової газети» не хотіла повідомляти про це, поки Канигін був у Донецьку, але при затриманні його побили, розсічена брова», – пише видання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG