Спеціальні потреби

У Сенегалі поліція розігнала протестувальників


Поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів
Поліція застосувала сльозогінний газ проти демонстрантів

Сили безпеки у Сенагалі застосували сльозогінний газ у намаганнях розігнати демонстрантів, які виступають проти намірів президента Абдулає Вада балотуватися на третій термін при владі.

Сотні демонстрантів рушили ходою до президентського палацу у Дакарі після того, як опозиційні групи закликали до дальших акцій протесту проти кандидатури Вада. Проте поліція перекрила їм дорогу і застосувала сльозогінний газ у спробі розігнати натовп.

Раніше, члени опозиційного руху М-23 заявили, що йтимуть до площі Незалежності у Дакарі, незважаючи на погрози урядової заборони. Міністерство внутрішніх справ Сенегалу заявило, що хода не була санкціонована і попередило про можливість застосування відповідних заходів для «забезпечення безпеки людей».

85-річний президент Абдулає Вад планує брати участь у виборах президента в кінці лютого, незважаючи на те, що поправка до конституції обмежує повноваження глави держави двома п'ятирічними термінами.

Минулого місяця, суд постановив, що обмеження не стосується Вада, оскільки поправка набрала чинності після обрання його на перший термін на посаді президента у 2000 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG