Спеціальні потреби

"Шкода, що Росію не цікавить діалог". Ще один сенатор США не отримав візу до РФ


Сенатор Кріс Мерфі
Сенатор Кріс Мерфі

Сенатор США від Демократичної партії Кріс Мерфі не отримав візу до Росії. Про це американський законодавець, член Комітету Сенату США з міжнародних відносин, повідомив у заяві для преси.

Раніше про те, що йому відмовили у візі до Росії, написав сенатор від Республіканської партії США Рон Джонсон. Росіяни заперечують, що Джонсону відмовили у візі і заявляють, що він не подавав документи, пишуть ЗМІ.

Обидва законодавці США висловили жаль стосовно того, що Росія не бажає підтримувати діалог і робить неможливим прибуття цих сенаторів до Росії.

"Хоча я - потужний критик Кремля, я також переконаний у важливості збереження діалогу особливо у напружені моменти", - заявив Кріс Мерфі.

Сенатор наголосив на тому, що політика Путіна все більше ізолює Росію від світу.

"Як країни, що володіють найбільшими ядерними арсеналами світу і можуть багато разів знищити одна одну, маємо відповідальність зберігати безпеку світу і запобігати конфліктам між США та Росією. На жаль, уряд Росії все більше ізолює свою країну, заблокувавши наш візит та декілька інших протягом цих місяців. Після провалу нещодавніх угод з контролю над озброєнням і зі значною опозицією всередині країни проти авторитарного правління Володимира Путіна, це може стати складним моментом для наших крихких відносин і шкода, що Росію не цікавить діалог".

Джонсон назвав відмову йому у візі "дріб'язковою атакою" та "дипломатичною грою російських посадовців" у відповідь на щирі намагання американської сторони встановити прямий діалог.

Рон Джонсон є співголовою Української групи підтримки в Конгресі. Він відвідував Україну і добре обізнаний з українськими реаліями. Наприкінці серпня сенатор дав інтерв'ю Українській службі "Голосу Америки", в якому закликав Путіна "забрати псів війни з України" а також привітав Україну з Днем Незалежності.

Дивіться також: Студія Вашингтон. День незалежності України по-каліфорнійські

Студія Вашингтон. День незалежності України по-каліфорнійські
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG