Спеціальні потреби

США запровадили санкції щодо понад 100 людей та компаній, пов'язаних з агресією Росії в Україні 


За "мілітаризацію та перевиховання" дітей, США також запровадили санкції щодо двох організацій, які працюють з дітьми в Росії та Криму 
За "мілітаризацію та перевиховання" дітей, США також запровадили санкції щодо двох організацій, які працюють з дітьми в Росії та Криму 

Сполучені Штати запровадили санкції щодо понад сотні фізичних та юридичних осіб у більше ніж 20 юрисдикціях, які пов'язані з агресією Росії в Україні. Про це йдеться у повідомленнях Державного департаменту та Міністерства фінансів США.

Додатково Міністерство торгівлі запроваджує санкції щодо 28 компаній, йдеться в повідомленні.

Серед інших, під санкції потрапили російські мільярдери та їхні соратники, деякі міжнародні компанії, освітні організації, які працюють з дітьми в Росії та Криму.

За даними Міністерства фінансів США, російський мільярдер Алішер Усманов "володіє значними частками в металургії та гірничодобувній галузі, телекомунікаціях та секторах інформаційних технологій".

«Сполучені Штати у координації з Великою Британією, націлилися на мережу сприяння Алішеру Усманову, проти якого запроваджені санкції в численних юрисдикціях. Сьогоднішні дії також передбачають наміри посилити існуючі заходи та надалі перешкоджати імпорту до Росії критично важливих технологій, які використовуються у її війні проти України», – повідомили в Міністерстві фінансів США.

Міжнародні компанії, які опинились під санкціями, базуються в Китаї, Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах. Як повідомляє Мінфін США, вони підтримують військово-промисловий комплекс Росії всупереч санкціям.

Крім того, під санкції потрапив підконтрольний Росії Міжнародний інвестиційний банк, його дочірня компанія, його колишні та нинішні керівники.

Як повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен, за "мілітаризацію та перевиховання" дітей, США також запровадили санкції щодо Всеросійського дитячо-юнацького військово-патріотичного руху "Молодіжна армія" та щодо освітнього закладу в Криму "Кримський патріотичний центр".

Крім того, до санкційного списку додали Марата Хуснулліна, віцепрем’єра Росії, відомого як "куратор" Криму, компанії, пов’язані з російським "Росатомом", мережу Олексія Башкірова, члена ради директорів "Норильського нікеля", приватну військову компанію "Патріот", яку у заяві Держдепу назвали "пов’язана з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу, що конкурує з ПВК Вагнера Пригожина".

Як повідомляв Голос Америки, Міжнародний валютний фонд оптимістично оцінив цьогорічне зростання російської економіки в цьому році до 0,7%. Це краще, ніж економіка Великої Британії та значної кількості інших європейських країн, це викликало обговорення в соцмедіа, а також критику деяких аналітиків.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG