Спеціальні потреби

Савченко у США заявила, що Порошенко недопрацьовує з реформами


Тому треба, щоб ви (влада України - прим. ГА )вели себе просто зразково і тримались вірного курсу!
Байден про Україну

Президент України Петро Порошенко "недопрацьовує" у царині реформ. Про це народний депутат України Надія Савченко заявила у США, відповідаючи на запитання, чи є Петро Порошенко "другом реформ". Заява прозвучала у ході виступу в аналітичному центрі Atlantic Council. При цьому Савченко заявила, що не почувається комфортно даючи оцінку роботі голови держави, бо сама ще не зробила достатньо.

Раніше віце-президент США Джозеф Байден, виступаючи в аналітичному центрі Council of Foreign Relations, розповів, що влада України має спішити із запровадженням реформ, адже переконувати Європу у необхідності збереження санкцій проти Росії стає все важче.

"Іконою свободи та демократії" напередодні назвав Надію Савченко сенатор-республіканець Джон Маккейн

"Думаю, що президент Порошенко та інші скажуть: я не відступаю від свого, я тисну на українців - а там в Україні була повністю корумпована система, коли я почав з ними працювати - щоб вони зрозуміли, всі хотіли би перекласти вину на жертву (агресії Росії - прим. ГА). Тому треба, щоб ви (влада України - прим. ГА )вели себе просто зразково і тримались вірного курсу! ", - відзначив Байден у ході виступу.

"Іконою свободи та демократії" напередодні назвав Надію Савченко сенатор-республіканець Джон Маккейн у Twitter за підсумками особистої зустрічі із нардепом.

Висока оцінка Надії Савченко з боку популярного в Україні американського політика викликала зливу негативних коментарів з боку користувачів осціальних мереж, які слідкують за публікаціями "Голосу Америки".

Дивіться також: Глави закордонних відомств США та Росії не можуть дійти згоди щодо Сирії. Відео

Глави закордонних відомств США та Росії не можуть дійти згоди щодо Сирії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

XS
SM
MD
LG