Спеціальні потреби

Уряд Саудівської Аравії переслідує дисидентів


Уряд Саудівської Аравії переслідує дисидентів
Уряд Саудівської Аравії переслідує дисидентів

Група правозахисників повідомляє, що влада Саудівської Аравії чинить тиск на протестувальників і реформаторів, щоб запобігти хвилі протестів, яка пройшлась арабським світом.

Представники правозахисної організації «Міжнародна амністія» у четвер звинуватили владу Саудівської Аравії у репресіях та придушенні антиурядових протестів.

Представник організації на Близькому Сході заявив, що з березня в країні було заарештовано 300 людей. Більшість із них були звільнені після обіцянки не брати участь у демонстраціях. Багатьом активістам загрожує заборона на подорожі.

У доповіді також зазначено, що саудівський уряд розробив новий закон про терор, який притягатиме до кримінальної відповідальності інакодумців і розглядатиме дисидентство як терористичний злочин.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG