Спеціальні потреби

4 свідчення дієвості санкцій проти Росії назвали в Мінфіні США 


Заступник міністра фінансів США Браян Нельсон: Росія втратила більше 9000 одиниць обладнання на полі бою і має проблеми з їхньою заміною через санкції.
Заступник міністра фінансів США Браян Нельсон: Росія втратила більше 9000 одиниць обладнання на полі бою і має проблеми з їхньою заміною через санкції.

Санкції та експортні обмеження мають більший вплив, ніж уявляв собі ппрезидент Росії Володимир Путін, сказав бізнесменам в Європі заступник міністра фінансів США Браян Нельсон.

У своєму виступі перед представниками Американської торгової палати Австрії в неділю Нельсон наголосив на ролі приватного сектору у втіленні санкцій та експортних обмежень. Він навів чотири свідчення ефективності санкцій, які міжнародна спільнота запроваджує проти путінського режиму через війну в Україні.

 1. Росія минулого року зареєструвала другий за величиною дефіцит бюджету у повоєнній історії, і масштабний бюджетний дефіцит реєстрували в першій половині цього року.
 2. Частково завдяки обмеженню ціни [на нафту] та санкціям, бюджетні надходження Росії від нафти та газу - найважливіше джерело надходжень для російського бюджету - впали на 40% в січні і лютому, порівняно з минулим роком.
 3. Росія витратила більше 35 мільярдів Національного фонду добробуту лише в грудні, щоб покрити дефіцит.
 4. Санкції значно погіршили стан військово-промислового комплексу Росії і канали оборонних поставок. Вони спричинили відставання промисловості і збільшили непевність макроекономічного прогнозу. Росія втратила більше 9000 одиниць обладнання на полі бою і має проблеми з їхньою заміною через санкції.

Посадовець також відзначив, що Кремль наказав розвідці шукати шляхи обходу санкцій.

Нагадаємо, в інтерв'ю Голосу Америки минулого тижня голова НБУ Андрій Пишний також висловив переконання, що санкції проти Росії працюють, і Росія вже у наступні шість місяців буде змушена вдатись до токсичної емісії – передвісника краху економіки.

 • 16x9 Image

  Голос Америки

  Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

 • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

  Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG