Спеціальні потреби

Салех повернеться до Ємену, щойно залікує рани


Плакати з обличчям Салеха в єментському місті Санаа.
Плакати з обличчям Салеха в єментському місті Санаа.

Державна агенція новин Ємену повідомила, що поранений президент країни Алі Абдалла Салех планує повернутися до країни після того, як пройде курс лікування в Саудівській Аравії.

Салех був поранений в червні в результаті нападу із використанням гранатомета. Тоді загинули чотири тіло охоронці, а окрім президента, який зазнав опіків, були поранені прем’єр-міністр, його заступник, та губернатор провінції Санаа.

За повідомленнями державних ЗМІ, президент повернеться до країни щойно завершить етап відновлення визначений його лікарями.

Раніше, загальноарабська газета Ашарк аль-Асват, яка видається у Лондоні, повідомила, що «в результаті тиску з боку США» Салех прийняв рішення не повертатись до Ємену.

Салех був виписаний із шпиталю в Саудівській Аравії в суботу вечором. Нині він перебуває в урядовій резиденції.

Салех неодноразово відмовлявся скласти повноваження, незважаючи на запеклі протести - що тривають вже півроку - проти його 33-річного авторитарного правління.

За відсутності Салеха, країною керує його заступник Абед Раббо Мансур Гаді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG