Спеціальні потреби

Сенаторка США привітала переведення Саакашвілі до військового госпіталю та припинення ним голодування


На фото: мінтинг прихильників Саакашвілі у Тбілісі 19-го листопада, 2021
На фото: мінтинг прихильників Саакашвілі у Тбілісі 19-го листопада, 2021

Сенаторка-демократка Джин Шагін привітала переведення колишнього президента Грузії, громадянина України Міхеїла Саакашвілі до Ґорійського військового госпіталю та припинення ним голодування.

У соціальній мережі Twitter законодавиця також звернула увагу на спільну заяву з сенаторами від обох партій, демократом Беном Кардином, республіканцями Джимом Рішем та Роном Джонсоном.

Заява закликала уряд Грузії надати Саакашвілі доступ до необхідної медичної допомоги, та наголошувала, що законодавці США уважно стежать за процесом проти нього.

У суботу посол ЄС у Грузії Карл Гартцелл також привітав "заходи щодо серйозної ситуації зі здоров'ям" Саакашвілі. Він також висловив сподівання на подальший прогрес і наголосив на важливості "об'єктивних медичних порад та належного правового процесу".

Як повідомляє "Радіо Свобода", експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі етапували з тюремної лікарні, що розташована в тбіліському районі Глдані, до Ґорійського військового госпіталю, де вже перебувають мати Саакашвілі Гіулі Аласанія, його особистий лікар та адвокати.

Як раніше повідомляв "Голос Америки", Держдеп США заявив, що уважно стежить за ходом лікування колишнього грузинського президента Міхеїла Саакашвілі та закликає офіційний Тбілісі ставитися до заарештованого екс-президента "справедливо та гідно"

У статті використано матеріали "Радіо Свобода".

Дивіться також: Кубинські сигари з американським присмаком: що визначає якість культових тютюнових виробів

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG