Спеціальні потреби

Росія заборонила імпорт свіжих овочів з ЄС


Росія заборонила імпорт свіжих овочів з ЄС
Росія заборонила імпорт свіжих овочів з ЄС

У зв’язку із спалахом зараження смертельно небезпечною бактерією кишкової палички, Росія заборонила імпорт свіжих овочів з усіх країн Європейського Союзу. Такі заходи Москви Євросоюз негайно назвав «непропорційними». ЄС, заявив, що вимагатиме пояснення такого кроку від РФ, яка є найбільшим імпортером овочів з країн Європейського Союзу.

Росія зазначила, що вже доставлених з країн ЄС овочів буде прибрано з полиць магазинів. Керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко закликав росіян відмовитися від імпортованих з Європи овочів, і перейти на вітчизняні продукти.

Понад півтори тисячі людей у десятьох європейських країнах захворіли в результаті зараження бактерією кишкової палички. 18 людей вже померло, з того числа 17 у Німеччині. Поки що не встановлені ні джерела інфекції, ні фактори передачі.

Втім, Всесвітня організація охорони здоров´я заявила, що штам бактерії E.coli, що є збудником смертельно небезпечної кишкової інфекції в Європі, є новим мікроорганізмом, з яким медики раніше не стикалися.

Згідно з попередніми результатами генетичних досліджень цього штаму, він є мутованою формою двох різних бактерій E.coli.  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG