Спеціальні потреби

Рябков відкинув ймовірність «кримського сценарію» на Cході


Сергій Рябков
Сергій Рябков
У вівторок заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков відкинув звинувачення західних політичних лідерів у тому, що Росія намагається повторити сценарій з недавньою анексією Криму на Сході України.

«Ми абсолютно, я це підкреслюю, не схильні вести справу до повторення так званого «кримського сценарію» на південному сході України, - сказав Рябков в онлайн-інтерв'ю Газете.Ru. - Підстав побоюватися цього немає».

Крім того, заступник глави МЗС РФ звернув увагу, що останнім часом Москва усунула зі свого дипломатичного лексикону термін «федералізація України», а говорить «про інклюзивний політичний діалог за участю регіонів».

«Потрібно просто дати людям можливість брати участь належною мірою у визначенні майбутнього своєї країни. Це абсолютно нормальне, природне бажання. Це основа будь-якого демократичного процесу», - заявив російський дипломат.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG