Спеціальні потреби

Росія відстрочила польоти до Міжнародної космічної станції


Російський космічний апарат «Сою»

Федеральне космічне агентство Росії Роскосмос повідомило про те, що воно відстрочить повернення трьох членів екіпажу з Міжнародної космічної станції і відкладе на пізніше запуск апарата з трьома новими членами на МКС. Про це повідомлено після катастрофи минулого тижня безпілотного космічного корабля з постачанням.

Голова космічної програми Росії Олексій Краснов заявив у понеділок, що повернення трьох астронавтів з космічної станції буде перекладене з восьмого на приблизно 16 вересня. Наступна місія, яка має доставити трьох членів екіпажу на космічну станцію, відбудеться наприкінці жовтня або на початку листопада, замість 22 вересня.

Безпілотний космічний апарат «Союз», який мав доставити запаси на космічну станцію, не спрацював через приблизно п’ять хвилин після запуску 24 серпня і розбився в Сибіру. Російське космічне агентство Роскосмос повідомило, що перед тим, як надіслати черговий екіпаж на космічну станцію, туди буде вислано два безпілотні апарати.

Якщо не буде можливості доставити необхідні речі на космічну станцію до кінця листопада, тоді існує така можливість, що станція залишиться взагалі без екіпажу.

Закінчення американської програми шатл спричинило, що єдиним засобом доставки людей і товарів на Міжнародну космічну станцію стали російські космічні апарати.

XS
SM
MD
LG