Спеціальні потреби

Російський космічний корабель перебуває в дорозі до МКС


Запуск російського космічного корабля з космодрому Байконур
Запуск російського космічного корабля з космодрому Байконур

Росія повідомила про успішний запуск у неділю з космодрому Байконур непілотованого космічного апарата «Прогрес», який летить до Міжнародної космічної станції. Спроба запуску у серпні закінчилася невдачею.

Федеральне космічне агентство Росії Роскосмос заявило, що «Прогрес» прибуде до станції у середу і постачить такі необхідні товари, як продовольство, вода і одяг для астронавтів на борту станції, а також супутник для дослідів ударів блискавки.

Інший російський космічний корабель, після піврічної місії, в суботу залишив МКС. Він постачив понад дві тонни особистих речей і наукове устаткування. Космічний корабель буде знищений великою мірою, коли увійде в атмосферу Землі. Його залишки, як передбачається, впадуть у води південного регіону Тихого океану.

Найновіший російський корабель, після доставки товарів, при поверненні із сміттям на борту, зустріне подібна доля.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG