Спеціальні потреби

Південна Осетія хоче приєднатись до РФ


Леонід Тібілов і Володимир Путін
Леонід Тібілов і Володимир Путін

У Південній Осетії мають намір провести референдум про входження відокремленої від Грузії республіки до складу Російської Федерації.

Влада відокремленої від Грузії Південної Осетії заявила про намір провести, за прикладом Криму, референдум про входження до складу Російської Федерації, що може ще більше погіршити і без того напружені відносини Кремля із Заходом.

Президент самопроголошеної республіки Леонід Тібілов розповів про ці плани в ході зустрічі в понеділок з Владиславом Сурковим - одним з найближчих радників президента Росії Володимира Путіна.

«Сьогоднішні політичні реалії такі, що ми повинні зробити свій історичний вибір, повинні возз'єднатися з братньою Росією і на довгі століття забезпечити безпеку і процвітання нашої республіки, нашого народу», - заявив Тібілов, згідно з повідомленням, опублікованим на його сайті.

«Референдум, в позитивному результаті якого я не сумніваюся, дозволить об’єднати наш народ, приведе до оновлення та пожвавлення всіх позитивних процесів у суспільстві», - додав він.

Тібілов не назвав дату референдуму, проте підкреслив, що всі кроки з реалізації результатів голосування будуть здійснюватися тільки за узгодженням з російською стороною.

Південна Осетія і Абхазія оголосили про незалежність після російсько-грузинської війни 2008 року. Незалежність Південної Осетії визнали Росія і лише кілька інших країн.

Дивіться також: До чого Янукович може "досудитися" з Україною? -думка британського юриста

До чого Янукович може "досудитися" з Україною? -думка британського юриста. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:05 0:00

XS
SM
MD
LG