Спеціальні потреби

Президент Росії прибув з дводенним візитом до Польщі


Президент Росії прибув з дводенним візитом до Польщі
Президент Росії прибув з дводенним візитом до Польщі

Президент Росії Дмитро Медведєв розпочав дводенні відвідини Польщі, метою яких є поліпшення відносин між обома країнами.

Медведєв прибув до Варшави сьогодні у супроводі делегації представників ділових кіл Росії. Відтак, російський президент мав зустріч з президентом Польщі Броніславом Коморовським.

Як гадається, обидва лідери підпишуть низку угод в сферах торгівлі, енергетики та модернізації економік. За повідомленнями російського агентства новин уряди обох країн також підпишуть домовленість про боротьбу із забрудненням Балтійського моря.

Десятиліття історичних суперечок і недовіри призвели до напруження у відносинах між Москвою і Варшавою. Проте в опублікованому сьогодні інтерв’ю, російський президент заявив, що «важливо відокремити історію від сьогодення».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG