Спеціальні потреби

Медведєв пропонує реформувати російську авіаіндустрію


Президент Росії Димитро Медведєв вшановує пам’ять загиблих спортсменів
Президент Росії Димитро Медведєв вшановує пам’ять загиблих спортсменів

Президент Росії Дмитро Медведєв, який у четвер відвідав місце катастрофи літака, на борту якого була одна з найкращих хокейних команд країни, закликав до проведення рішучих реформ російської авіаіндустрії.

Медведєв сказав, що слід різко скоротити кількість авіакомпаній, які ведуть діяльність у Росії, швидко замінити старіючі літаки російського виробництва і надати кращу підготовку пілотам. Він додав, що коли Росія сама не може будувати надійних літаків, повинна придбати літаки іноземного виробництва.

Тимчасом робітники видобули тіла всіх 43 людей, які загинули в середу, коли приватний літак Як-42 розбився на березі Волги у місті Ярославль, у районі за 240 кілометрів на північний схід від Москви.

На борту літака були члени російської команди «Локомотив» з Ярославля, серед них міжнародні зірки хокею. Загинуло також кілька тренерів і представників спортивних клубів. Один хокеїст і один член екіпажу вижили катастрофу і перебувають у лікарні в критичному стані.

Хокейна команда була в дорозі до столиці Білорусі Мінська на відкриття хокейного сезону.

Серед хокейної команди «Локомотив», крім росіян, були громадяни кількох інших країн. За повідомленням МЗС України, троє загиблих – українські громадяни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG