Спеціальні потреби

Росія зустрічає президента Пакистану


Президент Пакистану проходить повз почесну варту в аеропорту Москви.
Президент Пакистану проходить повз почесну варту в аеропорту Москви.

Лідер Пакистану зустрінеться з президентом Росії Дмитром Медведєвим у четвер. Очікується, що вони говоритимуть про співпрацю в регіоні, тероризм та блок економічних питань.

Медведєв, чия країна зіткнулась з ісламістськими терористами на Північному Кавказі, привітав смерть лідера Аль-Кайди Осами бін Ладена. За його словами, його загибель матиме прямий вплив на безпеку Росії.

Раніше, російський лідер заявив, що вбивство бін Ладена є великим успіхом. Росія також підтримує військову операцію США проти Талібану в Афганістані. Талібан тривалий час надавав притулок бін Ладену.

Медведєв заявив, що мережа Аль-Кайди постійно надсилала бойовиків для ведення операцій всередині Росії. Терористи здійснювали вибухи в поїздах російського метрополітену. А в останньому теракті в московському аеропорту загинули десятки осіб.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG