Спеціальні потреби

КНДР готова відновити ядерні переговори


Лідер КНДР Кім Чен Ір розмовляє з президентом Росії Дмитром Медведєвим
Лідер КНДР Кім Чен Ір розмовляє з президентом Росії Дмитром Медведєвим

Представниця президента Росії Дмитра Медведєва Наталія Тімакова заявила, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ір готовий тимчасово стримати ядерну програму своєї країни, якщо відновляться міжнародні переговори в цій справі.

Тімакова сказала, що Кім Чен Ір висунув цю пропозицію під час зустрічі між обома лідерами в середу на військовій базі в Сибіру. Вона додала, що лідер КНДР запропонував повернутися до шестисторонніх переговорів без передумов.

Південна Корея і Сполучені Штати закликали Пхеньян припинити роботу над своєю ядерною програмою перед тим, як відновити переговори.

У відповідь на відмову від своїх ядерних зусиль режим КНДР хоче отримати економічну допомогу. Він припинив участь у переговорах про роззброєння у 2009 році після того, як випробував ракету великої дальності, що викликало нові міжнародні санкції. Дещо пізніше КНДР провела ядерне випробування.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG