Спеціальні потреби

Медведєв не виключає своєї участі у виборах 2012 року


Президент Росії Дмитро Медведєв
Президент Росії Дмитро Медведєв

Президент Росії Дмитро Медведєв сказав в інтерв’ю газеті Financial Times, що не планує змагатися з Володимиром Путіним за президентське крісло, адже, за великим рахунком, обидва представляють одну й ту саму політичну силу. Він також заперечив, що між ним і прем’єр-міністром збільшуються відмінності в поглядах.

До президентства Медвєдєва саме Путін займав крісло глави держави протягом двох термінів. Втім, поки що жоден з них офіційно не заявляв про свої наміри приймати участь у виборах, що пройдуть у березні 2012 року.

Попри це, багато експертів говорять про можливість того, що Путін буде президентом після виборів наступного року.

Президент Росії Медведєв також заявив, що він хотів би, щоб американський народ переобрав президента США Барака Обаму на наступний президентський термін. Медведєв відмітив, що стосунки між обома країнами значно покращилися з того часу, як Обама очолив країну.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG