Спеціальні потреби

Медведєв зустрівся з Меркель у Ганновері


Президент Росії Дмитро Медведєв і канцлер Німеччини Анґела Меркель у Ганновері
Президент Росії Дмитро Медведєв і канцлер Німеччини Анґела Меркель у Ганновері

У ході другого й останнього дня щорічного російсько-німецького форуму, який проходив у Ганновері, президент Росії Дмитро Медведєв та канцлер Німеччини Анґела Меркель обговорювали цілу низку питань.

У вівторок лідери Німеччини та Росії торкнулися ділових відносин між їхніми країнами, як також міжнародних питань, включно з тривалим конфліктом в Лівії та борговими проблемами Європи.

Загально вважається, що взаємини між РФ та ФРН є стійкими, проте лідери пообіцяли, в рамках зміцнення своїх ділових зв’язків, обговорювати свої розбіжності відверто.

Берлін є одним з головних торговельних партнерів Росії. Медведєв і Меркель підписали ряд ділових угод, включно з домовленістю про доставку Німеччині більше російського природного газу.

Виступаючи на спільній прес-конференції, Меркель заявила, що на саміті ЄС, який запланований на четвер, навряд чи вдасться досягнути швидкого і всеохоплюючого вирішення боргової кризи Греції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG