Спеціальні потреби

«Левада-Центр» прогнозує перемогу Путіна


Володимир Путін виступає на мітингу у Москві на підтримку його кандидатури
Володимир Путін виступає на мітингу у Москві на підтримку його кандидатури

Згідно з результатами проведеного «Левада-Центром» опитування, нинішнього прем’єр-міністра Росії Володимира Путіна буде обрано на третій термін на посаді президента РФ.

Як показало опитування незалежного професійного центру вивчення громадської думки в Росії, на президентських виборах 4 березня до 66% росіян мають намір проголосувати за Путіна.

Такі втішні для Путіна результати оприлюднено у п’ятницю через день після того, як прем’єр-міністр сказав своїм прихильникам, які масово зібралися у Москві для участі у мітингу на підтримку його кандидатури, що його партія «Єдина Росія» вийде переможцем на виборах.

Перед мітингом, тисячі учасників акції на підтримку Путіна пройшли маршем набережною Москва-ріки до олімпійського стадіону "Лужники". В ході, за даними поліції, взяло участь близько 30 тисяч людей, а в "Лужники" прибуло приблизно 100,000 осіб.

Велелюдні акції проведено у відповідь на низку громадських демонстрацій проти прем’єр-міністра Путіна. Протести розпочалися у грудні після перемоги його партії на парламентських виборах, які за твердженням опозиційних угруповань та міжнародних спостерігачів, були затьмарені різними порушеннями.

XS
SM
MD
LG