Спеціальні потреби

Кількість загиблих пасажирів російського теплохода «Булгарія» сягнула 41 людини


Після катастрофи судна «Булгарія»
Після катастрофи судна «Булгарія»

Російські посадовці запевняють, що кількість загиблих пасажирів теплохода «Булгарія», який у неділю затонув на річці Волга, сягнула 41 людини. На річці продовжуються рятувальні роботи. Щонайменше 80 людей досі вважаються пропалими безвісти.

Теплохід «Булгарія», збудований ще в 50-х роках минулого століття, був одним з найстаріших суден російського річкового флоту. У момент катастрофи, на борту «Булгарії» перебувало 208 людей. За словами очевидців, під час сильного дощу та вітру в неділю, судно спочатку сильно нахилилося на бік, і за три хвилини повністю затонуло неподалік міста Казань (Республіка Татарстан).

Російський президент Дмитро Медведєв оголосив вівторок – днем національної жалоби. Він також скликав міністрів на екстрене засідання та оголосив всебічне розслідування інциденту.

Російське телебачення показало кадри, де сотні зажурених родичів та колишніх пасажирів «Булгарії», яким пощастило врятуватися, чергують уздовж берега неподалік місця катастрофи. Один з присутніх запевнив, що втратив усю свою родину. За його словами, два судна, які пропливали повз «Булгарію», не змогли надати необхідну допомогу, коли круїзний лайнер почав тонути.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG