Спеціальні потреби

Російський «гуманітарний конвой» повернувся до Росії – ЗМІ


Близько 70 вантажівок, якими, як стверджує російська сторона, вона доправила «гуманітарний вантаж» до Донецьку, вже повернулися до Росії. Про це повідомляє російська служба Радіо Свобода з посиланням на РІА Новини.

За даними російських ЗМІ, загалом у складі третього так званого «гуманітарного конвою», який українська сторона визнала незаконним і який не пройшов огляд Червоного Хреста, було близько 200 «КамАЗів».

Як стверджує російська сторона, всі машини пройшли митний контроль у пропускному пункті «Матвєєв Курган» у п'ятницю, 19 вересня, і прибули до Донецька в суботу вранці.

Заступник речника РНБО України Володимир Польовий заявив, що Україні не відомо, який саме вантаж був доставлений з Росії.

Своєю чергою, радник глави МВС України Зорян Шкіряк заявив, що, за оперативною інформацією, третій російський «гуманітарний конвой» прийшов до Донецьку порожнім.

«Від інших конвоїв цей відрізняється тим, що мав безпрецедентну охорону з військовослужбовців Російської Федерації, представники самопроголошених утворень «ДРН» та «ЛНР» до конвою не допускалися», – заявив Шкіряк, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Другий гуманітарний конвой Росія відправляла на Україну тиждень тому. Його Україна також назвала незаконним.

XS
SM
MD
LG