Спеціальні потреби

Руслана: «Низькі компроміси української політики для мене неприйнятні»


1-го грудня виповнилось 20 років з дня проведення історичного референдуму, на якому український народ сказав «так» Акту про незалежність України і обрав президентом Леоніда Кравчука. Референдум остаточно затвердив Україну як самостійну державу на карті світу.

20-ій річниці проведення референдуму присвячена конференція та святковий банкет, що проходять цього ж дня у Вашингтоні. Конференція розпочалась круглим столом бізнес-лідерів та інвесторів, яких привітав перший посол США в Україні Роман Попадюк. Інвестори обговорили стан української економіки та шляхи економічного зростання України. Організувала конференцію Фундація Україна-США.

А святковий банкет прикрасить своїм співом Руслана, яка у студії «Голосу Америки» поділилась своїми спогадами про здобуття незалежності та міркуваннями про політичне сьогодення України.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG