Спеціальні потреби

"Челендж" соцмедіа розміщувати власні фото з різницею у 10 років може виявитись не просто забавкою


Останнім часом користувачі соціальних медіа, включаючи Facebook, Instagram, Twitter, почали розміщувати свої фото з різницею у 10 років.

Кейт Оніл, засновниця компанії KO Insights вважає, що цей тренд може виявитись більшим, ніж просто безневинною забавкою і закликає користувачів соцмереж уважніше ставитись до інформації про себе, якою вони діляться.

Оніл розмірковує, як ці дані можна використати для вдосконалення роботи програм з розпізнавання облич.

На зауваження, що ці фото вже і раніше перебували в соцмережах, аналітик наголошує, що розміщення фото з різницею в 10 років поряд одне з одним створює гарну базу для відпрацьовування алгоритму виявлення вікових змін.

Для відпрацювання такого алгоритму стає в нагоді велика база даних фото з різницею точно у 10 років. І її навіть непотрібно збирати зі старих фото користувачів, наголошує аналітик.

Оніл зазначає, що такий соціальний експеримент не обов'язково є справою рук компанії Facebook.

В статті для Wired, аналітик також зауважує, що навіть якщо хтось і використовує ці дані для розробки алгоритму розпізнавання ознак старіння, можливо, це і непогано.

Технології розпізнавання облич використовуються для пошуку зниклих дітей, для кращого пристосування рекламних кампаній, в роботі правоохоронних органів та урядових структур. Розпізнавання вікових характеристик в майбутньому може стати фактором при купівлі страхування та в медичній сфері, наголошує Оніл.

Дивіться також: Електромобілі почали завойовувати світ, але висока вартість залишається проблемою

Електромобілі почали завойовувати світ, але висока вартість залишається проблемою. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG