Спеціальні потреби

Принц Вільям та його дружина Кетрін відвідують США


Принц Вільям та його дружина Кетрін відвідують США
Принц Вільям та його дружина Кетрін відвідують США

Після дев’ятиденної подорожі до Канади, найпопулярніші молодята світу, принц Вільям та його дружина Кетрін, завітали до Сполучених Штатів.
Перша пара Британської корони затьмарила навіть голлівудських зірок зачарувавши натовпи американців, які збираються подивитися на молоде подружжя.

Американський візит герцога і герцогині Кембриджських, саме такий титул мають Вільям та Кетрін, обмежився Каліфорнією. Щоправда програма від цього не менш насичена. У п’ятницю, не встигши прибути до США, молодята вирушили на технологічну виставку, покликану спонукати американців інвестувати у розвиток технологічних галузей у Великобританії. А наступного дня у Санта-Барбарі принц Вільям взяв участь у благодійному матчі з ПОЛО. Побачити майбутнього короля на коні з ключкою, коштувало від чотирьохсот до чотирьох тисяч доларів. Прибутки пішли на організації які підтримують члени королівської родини.

«Ми прагнемо допомогти ветеранам та їх родинам. Як також підтримуємо програми розвитку, за прикладом мого батька. Окрім того, хочемо дати надію та впевненість дітям у найбідніших верствах суспільства», – сказав принц Вільям.

Принц не розчарував своїх уболівальників. Забивши чотири гола, він привів свою команду до перемоги. Переможців нагороджувала герцогиня, а принцу дістався ще й скромний поцілунок на радість публіці.
Після матчу, на вертольоті назад до Лос-Анджелеса, де Британська академія кіно-та-телемистецтв, президентом якої є принц Вільям, організувала зіркову вечерю, покликану зміцнити співпрацю митців по обидві сторони океану.

«Коли поєднується американський та британський таланти, відбувається диво. Давайте продовжувати працювати за цією переможною формулою», – закликав принц Вільям.

Участь у вечері обійшлась зіркам у двадцять п’ять тисяч доларів за столик. Однак, чого не зробиш аби побути в компанії майбутнього короля та його чарівної дружини. Ті кому не по кишені столик поряд з герцогом і герцогинею, зібрались біля входу до театру, де відбувалась вечеря. Багатьом пощастило познайомитися з молодятами і перекинутися кількома словами.

У програмі візиту молодят також відвідини дитячої школи мистецтв. Вони також завітають на ярмарок праці для колишніх військових. У понеділок королівська пара повертається додому після своєї першої офіційної подорожі у якості чоловіка та дружини.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG