Спеціальні потреби

В Росії розуміють, що треба друкувати гроші. Це може призвести до фінансового краху РФ - голова Нацбанку України Пишний 


Голова Центрального банку РФ Набіуліна нервує, розуміючи, що санкції США, Європи дуже потужні, зазначив глава Нацбанку України Андрій Пишний. Фото: Reuters/Valentyn Ogirenko
Голова Центрального банку РФ Набіуліна нервує, розуміючи, що санкції США, Європи дуже потужні, зазначив глава Нацбанку України Андрій Пишний. Фото: Reuters/Valentyn Ogirenko

Санкції Заходу щодо Росії працюють, і працюють потужно, - про це заявив голова Національного банку України Андрій Пишний в інтерв’ю Українській службі Голосу Америки, посилаючись на статистику та “нервові обличчя” очільників фінансових інституцій РФ.

“Треба уважно читати статистику. Там все видно і є. А ще треба слухати уважно і дивитися на обличчя голови Центрального банку РФ Набіуліної, як вона нервує, розуміючи, що санкції США, Європи, якими були заблоковані активи Фонду національного добробуту Росії, який, по суті, був гаманцем, за рахунок якого фінансувалася ця війна [...] - а десятий санкційний пакет ЄС потужний, чергова хвиля санкцій США так само дуже потужна - і вона розуміє, що вже в наступному півріччі вона повинна вдатися до покриття бюджетного дефіциту Російської Федерації за рахунок друку грошей. Це запускає спіраль. Ця спіраль приведе Росію до економічно фінансового краху, а політичний режим Путіна - до банкрутства”, - сказав Пишний.

Глава Нацбанку України висловив вдячність США та ЄС “за нові, більш масштабні, сміливі, глибокі пакети санкційного тиску на Російську Федерацію”. Повне інтерв'ю з очільником Національного банку України - дивіться згодом в ефірі Голосу Америки.

  • 16x9 Image

    Оксана Бедратенко

    Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Форум

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG