Спеціальні потреби

Американські ВМС чекають від Росії професіоналізму під час навчань "Сі Бриз"


Військові США очікують від Росії професіоналізму у Чорному морі під час проведення військових навчань "Сі Бриз". Про це, спілкуючись зі ЗМІ заявив капітан ВМС США Кайл Гантт, який брав участь у спеціальному брифінгу з журналістами щодо навчань. Текст спілкування представників ВМС США зі ЗМІ оприлюднено на сайті Держдепу США.

Відповідаючи на запитання щодо очікувань від Росії після інцдиенту із британським есмінцем Defender у Чорному морі, Гантт відзначив, що ВМС США очікують професіоналізму у морі від усіх країн.

"Ми очікуємо, що усі країни будуть поважати міжнародні закони та норми, які регулюють безпечні та професійні дії у морі. Я очікую цього від Росії та від усіх сил, які беруть участь у "Сі Бриз", - відзначив Гантт.

Гантт також наголосив, що Чорне море не є власністю жодної країни.

"Ми має переконатись, що усі погоджуються, що Чорне море буде відкритим для усіх націй для безпечних та професійних дій", - вказав представник ВМС США.

Раніше речник Пентагону США Джон Кірбі наголосив, що організовані Україною та США військові навчання «Сі Бриз», що розпочались цього тижня в Чорному морі, спрямовані на підтримку стабільності в регіоні шляхом покращення взаємодії країн-членів НАТО та партнерів.

Навчання «Сі Бриз» проводяться з 1997 року. Цьогорічні навчання є наймасштабнішими. В них бере участь рекордна кількість учасників а також буде залучено близько 30 кораблів, понад 30 літаків і до 5000 військових, повідомляють організатори.

Дивіться також: Як українські інженери пропонують позбутися комарів, не вдаючись до отруйних хімікатів

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG