Спеціальні потреби

Законодавці США засудили пропозицію Росії надати військову допомогу Білорусі


Еліот Енгель і Майкл Мак-Кол
Еліот Енгель і Майкл Мак-Кол

Конгресмени Маккол і Енгель заявили, що Кремль «намагається підірвати суверенітет і незалежність ще однієї європейської країни»

Лідери комітету Палати представників Конгресу США з міжнародних справ засудили пропозицію президента Росії Володимира Путіна надати військову допомогу Білорусі на тлі мирних протестів проти суперечливих президентських виборів.

Ми рішуче засуджуємо безрозсудну пропозицію президента Росії Володимира Путіна надати військову допомогу режиму Лукашенка в Білорусі

15-го серпня Олександр Лукашенко заявив, що досягнув з Володимиром Путіним угоди про те, що "у разі першого ж нашого запиту буде надано всебічну допомогу із забезпечення безпеки Республіки Білорусь". Про пропозицію Путіна надати військову допомогу Лукашенку на тлі протестів у країні також повідомили численні західні ЗМІ.

«Ми солідарні з народом Білорусі, який продовжує користуватися своїм правом на протест і вимагає формування вільнішою, демократичної країни. Їх голоси повинні бути почуті », - заявили республіканський конгресмен Майкл МакКол, і голова комітету демократ Еліот Енгель.

«У той час як Кремль намагається підірвати суверенітет і незалежність ще однієї європейської країни, ми рішуче засуджуємо безрозсудну пропозицію президента Росії Володимира Путіна надати військову допомогу режиму Лукашенка в Білорусі», - додали вони.

Законодавці закликали адміністрацію президента Дональда Трампа «і далі відкидати агресію Москви і провести роботу з європейськими союзниками, щоб підтримати білоруський народ».

Дивіться також: У різних містах США проходять акції на підтримку протестувальників у Білорусі

XS
SM
MD
LG