Спеціальні потреби

Міністерка США: санкції діють - в РФ зупинились танкові заводи, а військо, за повідомленнями, бере чіпи з побутової техніки


Міністр торгівлі США Джина Раймондо 
Міністр торгівлі США Джина Раймондо 

Експортні обмеження, які США та більше 30 інших країн запровадили проти Росії в рамках санкцій, введених через агресію Росії проти України, мають "дуже серйозний вплив". Про це заявила міністерка торгівлі США Джина Раймондо під час слухань в Комітеті з бюджетних асигнувань Сенату США.

Міністерка назвала безпрецедентним масштаб експортних обмежень, введених проти Росії: "Це ширше, ніж будь-коли робили США. Міністерство торгівлі США очолило коаліцію з 37 інших країн, які узгодили експертні обмеження".

Підхід коаліції, говорить посадовиця, - закрити Росії доступ до технологій і "зашкодити їхній здатності продовжувати військову кампанію". Експорт технологічних товарів зі США до Росії впав майже на 70% після запровадження експортних обмежень і це має значний вплив на Росію, вказує вона.

"Два заводи з виробництва танків закрились, автовиробник "Лада"відправив працівників у вимушену неоплачувану відпустку і закрився", - додала міністерка.

Раймондо сказала, український прем'єр-міністр декілька тижнів тому повідомив їй, що в російському військовому обладнанні, яке виявляють українці, часто використовуються напівпровідники забрані з посудомийних машинах та холодильниках.

Для того, щоб тиск на Росію тривав, підкреслила Раймондо, необхідно неухильно забезпечувати виконання санкційного режиму. Посадовиця висловила впевненість в тому, що санкції виконуться, адже більше 30 країн застосовують свої системи контролю за їхнім виконанням.

Дивіться також: Ллойд Остін: Я б не сказав, що Путін, тому що він використовує гіперзвукову зброю, використає ядерну зброю. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG