Спеціальні потреби

Росію підозрюють у втручанні до роботи GPS під час навчань НАТО


Навчання НАТО "Єдиний тризуб"
Навчання НАТО "Єдиний тризуб"

Минулими вихідними, Росія, можливо, втрутилась до сигналів геолокації GPS у Фінляндії через масштабні навчання НАТО, які відбуваються за участі військових Фінляндії.

Про це повідомив прем'єр-міністр Фінляндії Юза Сіпіля, пише Newsweek.

Москва негативно сприйняла масштабні навчання, в яких задіяно 50 000 військових з 29 країн НАТО а також Швеція та Фінляндія.

У вівторок аеронавігаційна системи Фінляндії видала попередження авіадиспетчерам, що масштабні перебої з роботі GPS можуть вплинути на північ країни.

"Можливо, Росія є стороною, відповідальною за зриви в роботі, - сказав Сіпіля пресі. Відомо, що Росія має такі потужності".

Норвегія також повідомила, про проблеми з GPS протягом навчань. Зриви в роботі GPS зареєстровано біля кордону з Росією. "Важко назвати причини, однак є підстави вважати, що це пов'язане з військовими навчаннями поза межами Норвегії", - заявив Венхе Ользен, директор установи з цивільної авіації Норвегії цього місяця, повідомляє BBC.

Дивіться також: Міністр енергетики США Рік Перрі приїхав в Україну закріпити і розвинути співпрацю

Міністр енергетики США Рік Перрі приїхав в Україну закріпити і розвинути співпрацю. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG