Спеціальні потреби

Конгресмен-республіканець помер після шпиталіцзації з COVID-19


Конгресмен-республіканець з Техасу Рон Райт помер після того, як його поклали в лікарню з діагнозом COVID-19. До цього конгресмен боровся із раком легень.

“Конгресмен Рон Райт мирно упокоївся у віці 67 років. Його дружина С’юзен була біля нього, - йдеться в заяві. - Попередні два тижні Рон та С’юзен провели в госпіталі в Далласі після інфікування COVID-19”.

Рон Райт став першим чинним конгресменом, який помер після зараження коронавірусом. В грудні після діагностування COVID-19 помер новообраний конгресмен з Луїзіани Люк Летлоу - проте це сталось ще до того, як він склав присягу.

Лідер республіканців у Палаті представників Кевін МакКарті опублікував заяву: “На наших серцях тяжко після новин про смерть Рона. Рон Райт був борцем, який пристрастно служив своїм виборцям, Техасу та Америці”.

В 2018 році в Рона Райта виявили рак легень. Того ж року його вперше обрали конгресменом, а в листопаді 2020 Райта переобрали на цю ж посаду. Очікується, що в окрузі конгресмена тепер проведуть спеціальні довибори.

Дивіться також: Темпи інфікування COVID-19 у США ідуть на спад, та лікарі закликають американців не розслаблятися.

XS
SM
MD
LG