Спеціальні потреби

Ромні обіцяє переглянути близькосхідну стратегію США


У понеділок республіканський кандидат у президенти США Мітт Ромні виступив у Військовому інституті штату Вірджинія із закликом серйозно переглянути близькосхідну політику Сполучених Штатів. Він звинуватив президента Барака Обаму в «пасивному» підході до вирішення проблем регіону.

Республіканський кандидат відкинув твердження Білого дому та інших представників адміністрації Обами про те, що недавній напад на консульство США в Бенгазі і вбивство посла США Кристофера Стівенса стало наслідком антимусульманського відео, поширеного через Інтернет.

«Ні, цей напад був справою рук терористів, які використовують насильство длятого, щоб нав'язати іншим свою ідеологію, які прагнуть встановити свій контроль над Близьким Сходом, і які хочуть вести безперервну війну проти Заходу», – зазначив Ромні.

«Я відновлю постійну присутність авіаносних груп як в Східному Середземномор'ї, так і в Перській затоці, і буду працювати з Ізраїлем з метою розширення нашої військової допомоги і координації дій».
Мітт Ромні
Він запропонував жорсткий підхід, згідно з яким США повинні притягнути організаторів та учасників цього нападу до відповідальності.

Ромні виступить також із закликом про постачання зброї представникам сирійської опозиції, аби вона нарешті змогла завдати поразки Башару Асаду.

Республіканський кандидат також відзначить, що в разі його обрання він сприятиме накладенню нових санкцій на Іран і посилить вже існуючі.

«Я відновлю постійну присутність авіаносних груп як в Східному Середземномор'ї, так і в Перській затоці, і буду працювати з Ізраїлем з метою розширення нашої військової допомоги і координації дій», – підсумував Ромні.

Однак представник передвиборчого комітету Барака Обами Дженніфер Псакі вже відкинула критику з боку Ромні. Виступаючи перед журналістами на борту президентського літака, що прямував до Лос-Анжелеса, Псакі зазначила, що президент Обама «не приймає лекцій з боку тих, чиї спроби ступити на грунт зовнішньої політики незмінно закінчувалися повним провалом».
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG