Спеціальні потреби

Румунію та Болгарію не пустили до Шенгенської зони через корупцію та злочинність


Спецпризначенці супроводжують затриманого співробітника КПП на кордоні між Румунією та Сербією.
Спецпризначенці супроводжують затриманого співробітника КПП на кордоні між Румунією та Сербією.

Міністри внутрішніх справ країн ЄС не пустили Румунію та Болгарію до Шенгенської зони.

Міністр внутрішніх справ Польщі Єжи Міллер заявив у четвер, що обіцянка дана двом країнам-членам ЄС щодо входження до Шенгенської зони була порушена. Міністр також заявив, що в ЄС існує криза довіри між країнами-членами.

Міллер звернувся до преси після зустрічі міністрів внутрішніх справ ЄС у Брюсселі. В ході зустрічі Румунія та Болгарія отримали підтримку щодо приєднання до зони Шенген від багатьох членів ЄС.

Втім Нідерланди та Франція публічно виступили проти допущення Румунії та Болгарії до Шенгенської зони. Голландські та французькі представники заявили, що румунам та болгарам треба провести серйозну роботу із подолання корупції, організованої злочинності.

Для того, щоб приєднатись до Шенгенської зони, Румунії та Болгарії необхідно отримати одностайну підтримку від всіх 22-ох країн, які є членами ЄС та Шенгену. Румунія та Болгарія приєднались до ЄС у 2007-му році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG