Спеціальні потреби

Опозиція обіцяє надати прокуратурі дані про фальсифікацію довиборів


Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок
Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок
Українська опозиція надасть прокуратурі наявні в неї дані про фальсифікацію довиборів і наполягатиме на розслідуванні всіх правопорушень.

«Також було розставлено акценти щодо подій минулого дня, зафіксовано багато порушень, які стосуються виборів у п’яти проблемних округах, і в мене чітка підозра, що ці проблемні округи так і залишилися проблемними... Ми впевнені в тому, що влада робить усе, щоб у жодному разі не дати можливості вільному волевиявленню людей», – сказав лідер партії УДАР Віталій Кличко після зустрічі з генпрокурором Віктором Пшонкою.

За його словами, екзитпол показує одні дані, а підрахунки голосів – інші.

Зі свого боку, лідер «Свободи» Олег Тягнибок заявив: «Щодо виборів, генеральний прокурор нам представив нам свого заступника пана Білоуса, який контролює справи щодо виборів. Відповідно, ми домовилися, що тільки-но систематизуємо порушення, ці дані буде передано».

«Ми наразі готуємо матеріали про діяльність виборчих комісій на місцях і передамо матеріали з вимогою відкриття кримінальних справ стосовно тих осіб, які фальсифікували вибори», – сказав голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

15 грудня відбулися повторні вибори депутатів парламенту в округах №94, 132, 194, 197, і 223.

За попередніми даними ЦВК, опозиційні кандидати програють довибори в чотирьох із п’яти округів. За даними, які на цю хвилину наводить сайт ЦВК, лише один опозиційний кандидат має незаперечну перевагу. За результатами підрахунку понад 86,5% протоколів в одномандатному окрузі №197 (Черкаська область) перед веде висуванець партії «Батьківщина» Леонід Даценко – 61,55% голосів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG