Спеціальні потреби

На Різдво у США подорожує рекордна для часів пандемії кількість людей


Попри всі заклики відмовитись від подорожей і залишатись вдома на свята та в самий розпал другої хвилі пандемії, коли у США ледь не щодня оновлювались рекорди смертності, мільйони американців вирушили святкувати Різдво із родиною. Із вихідних в аеропортах фіксують майже таку ж кількість пасажирів, як і в часи перед пандемією.

У середу, в переддень Святвечора, через перевірку безпеки в аеропортах пройшли рекордні майже 1,2 мільйона американців, повідомляє Адміністрація із транспортної безпеки. А за останній тиждень у подорож літаком вирушили понад 7 мільйонів людей.

Хоча за оцінками, загалом подорожуючих на Різдво на третину менше ніж зазвичай у цей час, експертів непокоїть, що зустрічі різних поколінь під одним дахом можуть призвести до ще більшого поширення коронавірусу. "Подорожі можуть збільшити ваш ризик поширити чи підхопити COVID-19. Відкласти подорож і залишитись вдома - найкращий спосіб убезпечитись", - наголошував Центр США із контролю та запобігання хворобам.

Останні рекордні показники подорожей від початку пандемії зафіксували у неділю після Дня подяки, коли люди повертались додому. Саме після Дня подяки у США спостерігають пришвидшення поширення вірусу, зростання кількості нових інфікувань і смертей.

Водночас, від пожвавлення перельотів виграє авіаційна галузь. Восени американські авіаперевізники змушені були відправити у неоплачувану відпустку десятки тисяч пілотів і бортпровідників. Проте завдяки новому пакету допомоги в час COVID-19, який підтримав Конгрес США, компанії зможуть повернути 32 тисячі працівників. Для того, щоб допомогти компаніям сплачувати їхні зарплати до кінця березня, законодавці виділили 15 мільярдів доларів. Тепер законопроект загальним обсягом у 900 мільярдів доларів, перебуває на підписі у президента Дональда Трампа.

Дивіться також: Які переваги житла з дерева і наскільки безпечний цей матеріал в умовах великого міста. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG