Спеціальні потреби

Провідні республіканці вели передвиборчі дебати


Восьмеро відомих претендентів на кандидата Республіканської партії на президентські вибори в четвер взяли участь у телевізійних дебатах, на яких піддали критиці економічну політику президента Обами і критикували один одного.

Дебати відбулися в Університеті штату Айова перед важливим пробним голосування або опитуванням громадської думки. Це може вказати, хто з кількох кандидатів має найбільші шанси стати республіканським кандидатом на заплановані на наступний рік президентські вибори.

Один з найбільш цікавих обмінів думками відбувся між двома кандидатами зі штату Міннесота – між колишнім губернатором Тімом Паленті і Мішель Бакмен, яка тепер є законодавцем Палати представників США. Паленті заперечив досягнення Бакмен у Конгресі, кажучи, що «список її досягнень і результатів відсутній».

У дебатах взяли участь також колишній губернатор Массачусетсу Міт Ромні, який веде перед в опитуваннях громадської думки, колишній спікер Палати представників Ньют Ґінґрич, колишній губернатор штату Юта і посол у Китаї Джон Гантсмен, член Палати представників Рон Пол, колишній сенатор із штату Пенсільванія Рик Санторум і бізнесмен Герман Кейн.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG