Спеціальні потреби

Порошенко має намір продовжувати «зближення» з ЄС


Петро Порошенко виступає на прес-конференції у Токіо
Петро Порошенко виступає на прес-конференції у Токіо

Президент України прокоментував підсумки референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію Києва і ЄС.

Президент України Петро Порошенко заявив у четвер, що його країна продовжить зближення з ЄС, незважаючи на те, що виборці в Нідерландах відкинули Угоду про асоціацію, укладену між Києвом і Євросоюзом.

Широку угоду, що стосується питань політики, торгівлі та оборони попередньо вступила в дію, але вимагає ратифікації всіма 28 членами ЄС, щоб всі його положення мали повну юридичну силу. Нідерланди залишилися єдиною країною, яка не ратифікувала угоду.

«Впевнений, що стратегічно ця подія не є перешкодою на шляху України до Європи. Хочу відповідально заявити, що, незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом, оскільки це – шлях до модернізації української держави і зміцнення її незалежності», - заявив Порошенко журналістам у Токіо. - Ми продовжимо наше зближення з Євросоюзом».Порошенко не надав великого значення референдуму, який носив конусультативний характер, зазначивши, що Україна повинна «прийняти його до уваги». Київ чекатиме рішення уряду і парламенту Нідерландів, наголосив він.

Виборча комісія Нідерландів повідомила, що оприлюднить офіційні результати референдуму 12 квітня, а попередні – 8 квітня.

Дивіться також: Чи можуть Україну назвати "піратом №1", і які від цього ризики?

Чи можуть Україну назвати "піратом №1", і які від цього ризики? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:39 0:00

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG