Спеціальні потреби

Американські законодавці прокоментували заяву Росії про скорочення бойових дій


На фото: Голова російської делегації на перемовинах з Україною Володимир Мединський
На фото: Голова російської делегації на перемовинах з Україною Володимир Мединський

Заяви Росії про скорочення бойових дій на Київському та Чернігівському напрямах пролунали на тлі здобутків українських військових. Про це у вівторок заявив сенатор-демократ Кріс Мерфі.

"Не є випадковістю, що ця заява пролунала наступного дня після того, як новий наступ українців здобув можливо найбільшу перемогу - повернув ключове передмістя Києва Ірпінь. Росіяни можливо перебували на межі низки нищівних поразок", - твітував Мерфі.

Між тим конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер ділиться думками щодо можливих подальших дій Росії, та назвав її заяви "синонімом відступу".

"Сьогодні хороший час, щоб нагадати, що Росія зробить все можливе, щоб виставити себе позитивним персонажем, гуманістом. Вони вбили тисячі у непотрібній війні. Не можна, щоб вони зайняли бодай дюйм території, чи отримали послаблення санкції. Інакше вони перегрупуються", - заявляв законодавець США.

CNN повідомляє, що у вівторок США та їх союзники у Європі погодились надалі посилювати тиск на Росію.

Як повідомлялось, Росія у вівторок заявила про рішення скоротити бойові дії на київському та чернігівському напрямках. У Москві заявили, що рішення про відступ ухвалили, щоб "підвищити взаємну довіру та створити необхідні умови для подальших переговорів".

Як повідомляє "Радіо Свобода", українська сторона заявила, що у разі отримання гарантії безпеки від членів Радбезу ООН, включно з Росією, Україна зможе зафіксувати свій нейтралітет.

У статті використано матеріали CNN, "Радіо Свобода".

Брифінг Голосу Америки. Переговори в Стамбулі: перші реакції
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG