Спеціальні потреби

Профспілка держслужбовців США подала до суду на адміністрацію Трампа


Профспілка, яка об'єднує держслужбовців США федерального рівня і є однією з найбільших в країні подала судовий позов проти уряду США через тимчасове призупинення роботи уряду, йдеться на офіційному сайті організації.

Роботу уряду було частково призупинено через те, що адміністрація США не змогла домовитись з Конгресом стосовно виділення бюджетних коштів на фінансування будівництва стіни на південному кордоні США, на чому наполягає президент Трамп.

В рамках тимчасового призупинення роботи уряду, яке триває вже другий тиждень, велика кількість держслужбовців, посади яких вважаються "важливими для роботи уряду" мають виконувати свою роботу, незважаючи на відсутність платні. Серед таких службовців – прикордонники, агенти імміграційної служби, службовці з безпеки транспорту та інші, йдеться в повідомленні профспілки.

Профспілки вважають, що безоплатна робота є незаконною.

"Біля 420 000 співробітників федерального уряду продовжують працювати, однак не знають, коли отримають наступну зарплатню. Така поведінка є неприйнятною для будь-якого роботодавця, не кажучи вже про уряд США", - говорить Гейді Буракевич, партнер юридичної фірми KCNF DC.

Президент профспілки Девід Кокс назвав ситуацію "негуманною". "Наші члени ризикують власним життям заради безпеки країни. Вимагати від них працювати безоплатно прирівнюється до негуманності. Посади, які вважаються "важливими" під час призупинення роботи уряду – серед найбільш небезпечних в федеральному урядові", - наголосив він.

Дивіться також: Ресторани у Вашингтоні годують "безробітних" урядових працівників

Ресторани у Вашингтоні годують "безробітніх" урядових працівників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG