Спеціальні потреби

Звинувачення у вбивстві може бути висунуто проти енергокомпанії в Каліфорнії через лісові пожежі


Будинок у вогні під час пожежі "Табірне вогнище" в Каліфорнії, 8 листопада, 2018
Будинок у вогні під час пожежі "Табірне вогнище" в Каліфорнії, 8 листопада, 2018

Найбільшій енергокомпанії Каліфорнії можуть бути висунуто звинувачення у вбивствах, якщо буде встановлена її провина у спустошливих лісових пожежах.

Кримінальні звинувачення проти компанії Pacific Gas & Electric Co. (PG&E) можуть бути висунуті, якщо буде встановлено, що до нещодавніх лісових пожеж призвели неполадки в роботі ліній електропередачі, йдеться в експертному висновку, наданому до суду Генеральним прокурором Каліфорнії Хав'єром Бекеррою до суду.

В експертному висновку наводиться інформація про порушення різного ступеню тяжкості - від незначних, таких як нерозчищена рослинність навколо ліній електропостачання, до тяжких порушень, які могли призвести до пожежі, таким чином, можуть тягти за собою висунення "звинувачень у вбивстві, або ненавмисних вбивствах", повідомляє CNN.

PG&E забезпечує енергопостачання для 16 мільйонів споживачів в Каліфорнії.

Її діяльність уважно досліджували після лісових пожеж в штаті, які здобули назву "Табірне вогнище" і стали найбільш смертоносними і руйнівними в історії штату.

Окремо від кримінальних звинувачень, проти компанії подано велику кількість судових позовів за звинуваченнями в тому, що "Табірне вогнище" розпочалось через несправності в роботі устаткування компанії.

Пожежа "Табірне вогнище", що сталась в листопаді, призвела до загибелі щонайменше 86 осіб, руйнування 14 000 осель і повного руйнування містечка "Парадайз", де проживало 27 000 мешканців, пише Fox News.

У відповідь на інформацію про можливі кримінальні звинувачення, PG&E видала заяву, де підкреслила, що "безпека громадськості та персоналу є найбільш важливими для компанії.

"Для PG&E найбільш важливими є безпека громадськості та персоналу. Ми продовжуємо зосереджуватись на оцінці інфраструктури з метою подальшого зміцнення безпеки і для того, щоб допомогти нашим споживачам у відновленні та відбудові. По всьому району обслуговування, ми робимо все, що можемо, щоб далі зменшувати ризики лісових пожеж", - наголошується в заяві.

Дивіться також: Поява незалежної української церкви - головна подія року: опитування киян

Поява незалежної української церкви - головна подія року: опитування киян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG