Спеціальні потреби

Понтифік відповідав на запитання у рідкісному телеінтерв’ю


Папа Бенедикт XVI
Папа Бенедикт XVI

Папа Бенедикт XVI відповідав на запитання віруючих під час передачі, яка транслювалася у Страсну п’ятницю на каналі італійського телебачення.

У записаному заздалегідь для телеефіру інтерв’ю, 84-річний Папа Римський відповів на лише кілька із тисяч, надісланих йому віруючими зі всього світу запитань. Спілкуючись із телеаудиторією, Глава Римо-католицької церкви говорив про терпимість, страждання і необхідність діалогу між конфесіями світу.

Відповідаючи на запитання дівчинки з Японії, яка хотіла знати чому так багато дітей постраждало внаслідок землетрусу і цунамі, які уразили її країну минулого місяця, понтифік сказав, що він сам ставив собі таке запитання і знає тільки те, що Ісус також страждав. Він запевнив дівчинку, що молиться за японських діточок і, що Господь Бог є з ними.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG