Спеціальні потреби

Мрію хлопчика з України допомогли втілити поліцейські США


Фото зі сторінки у Twitter поліції округу Монтґомері, штат Меріленд, @mcpnews
Фото зі сторінки у Twitter поліції округу Монтґомері, штат Меріленд, @mcpnews
Родина Кирія прибула до США з України 6 місяців тому. Кирил розповів своїй мамі, що мріє стати офіцером поліції

Хлопчик Кирил, який кілька місяців тому прибув із родиною з України до США, настільки хотів стати поліцейським і так багато говорив про це, що його бажання зрештою здійснилося.

"Сьогодні офіцер Алміґґаббер з відділу співпраці із громадою прибув на зупинку шкільного автобуса, щоб побажати Кирилові Кирії щасливого 8-го дня народження. Родина Кирія прибула до США з України 6 місяців тому, Кирил розповів своїй мамі, що мріє стати офіцером поліції", - повідомляє офіційна сторінка поліції округу Монтґомері, що у штаті Меріленд поблизу Вашингтона.

Американські правоохоронці приділяють чималу увагу розбудові відносин із громадами, в яких працює поліція. Наприклад, для столиці США типовими заходами є пікніки, які громади організовують разом із відділками прліції, щоб краще ознайомити громадян з тими, хто їх охороняє; обходи вулиці, які вважають проблемними; спільні вело мандрівки із поліцейськими та багато ін. Такі заходи також переслідують мету розвіяти упередження щодо діяльності правоохоронців, які можуть існувати у людей, і навпаки.

Мати Кирила, Ксенія, на своїй сторінці у Facebook розповіла продробиці про несподіваний подарунок, який отримав Кирил.

"Іменинник так довго мріяв стати поліцейським! Насправді він переконаний, що він справжнісінький поліцейський і з ранку до вечора не знімає свою фуражку", - розповіла мати.

За словами мами Кирила, вона з подругою придумали запросити на день народження Кирила справжнього правоохоронця. Поліція Монтґомері негайно відгукнулась на лист матері.

Просто хочу поділитися з усіма цією історією про те, наскільки близькими є відносини між поліцією та громадою в Америці
Мати хлопчика

"Сьогодні шериф зустрів Кирила на зупинці шкільного автобуса. Мого хлопчика так переповнили почуття, що він не зміг сказати ні слова (незвично для нього!). Шериф дозволив йому посидіти у поліційному авто і провів його за руку до нашої будівлі. Кирил дуже радів та пишався, а ще отримав багато сувенірів", - розповіла Ксенія.

"Просто хочу поділитися з усіма цією історією про те, наскільки близькими є відносини між поліцією та громадою в Америці", - написала Ксенія Кирія.

Дивіться також: Росія вже вживає кроки, щоб втрутитися у вибори в США цього року – американська розвідка

Росія вже вживає кроки, щоб втрутитися у вибори в США цього року – американська розвідка. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:44 0:00

XS
SM
MD
LG