Спеціальні потреби

Конгресовий комітет прийняв правку щодо дії санкцій проти "Північного потоку-2"


Комітет Палати представників Конгресу США з питань асигнувань (House Commitee on Appropriations - англ.) схвалив проект поправки, якою пропонується у 2022-му фінансовому році усунути звільнення від санкцій деяких осіб долучених до втілення проекту "Північний потік-2", наданих виконавчою владою з міркувань національної безпеки. Раніше цього року адміністрація США з міркувань національної безпеки надала звільнення від санкцій з "Північного потоку-2" для компанії Nord Stream AG та Маттіаса Варінга.

"Північний-потік-2" - це політична зброя для підриву енергетичної безпеки Європи і негативно впливає на декілька східно-європейських, нордичних та балтійських країн а також Європейський парламент, і всі вони виступили проти цього трубопроводу", - заявила Каптур у четвер.

Відповідну правка внеситься до законопроекту щодо наступного бюджету.

На початку червня члени Комітету Палати представників Конгресу США звернулись до дежавного секретаря США Ентоні Блінкена із листом, у якому висловили "глибоке розчарування" з приводу зняття, на підставі національних інтересів США, обов'язкових санкцій з компанії Nord Stream 2 AG та її голови.

Дивіться також: Військові експерти у Вашингтоні: тренування «Сі Бриз» можуть допомогти українцям захистити свої водні кордони

XS
SM
MD
LG