Спеціальні потреби

Пінчук платив сотні тисяч лобісту США за репетиторство - FARA


Віктор Пінчук
Віктор Пінчук

Український бізнесмен Віктор Пінчук сплачував сотні тисяч американському лобісту за уроки англійської.

Про це стало відомо з нових документів поданих до Мін'юсту США у відповідності до Закону про реєстрацію закордонних агентів США (FARA).

Документи подав зареєстрований американський лобіст Даґ Шоен.

Метою переказів коштів, як заявлено, було "наукове збагачення, навчання та повторення офіційної та вживаної англійської мови, що використовується в наукових дослідженнях, а також проведення тестування знань сім'ї іноземного замовника", йдеться в документах.

"Нові документи подані згідно до FARA лобістом Даґом Шоеном – іноземним агентом Віктора Пінчука, який, за повідомленнями приніс скандально відомий звіт пов'язаний з Манафорта по України до Грега Крейга – зазначає про проходження сотень тисяч доларів від українського олігарха за ... "репетиторство", - звернула увагу в своєму твіті дослідниця Центру відповідальної політики США Анна Массолія.

Йдеться про звіт 2012 року стосовно ув'язнення Юлії Тимошенко, яка, на той час була одним з основних політичних конкурентів Януковича.

Віктор Пінчук працює з Даґом Шоеном для просування філантропічних проектів та персонального бізнесу з 2011 року, вказують документи подані раніше до Міністерства юстиції США. Даґ Шоен є близьким до Демократичної партії США, він працював у кампанії з обрання президента Клінтона в 1996 році.

Дивіться також: ​Неконтрольований курс валюти, зростання цін. Наслідки дефолту описав представник України у Світовому банку

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG