Спеціальні потреби

Заяви Штайнмаєра у Кремлі сприймають, як сигнал, що Мінськ можна не виконувати - екс-посол США


Заяви із МЗС Німеччини щодо можливості розгляду поетапного послаблення санкцій проти Росії дають Кремлю підстави вважати, що Росія зможе домогтись зняття санкцій без виконання Мінських угод. Про це, коментуючи останні заяви канцлера Німеччини та голови зовнішньополітичного відомства цієї країни, заявив колишній посол США в Україні, експерт дослідницького центру Brookings Institute Стівен Пайфер.

"Подібні розмови лише дають Кремлю причини вважати, що він зможе вийти з під санкцій, не вдавшись до жодних серйозних кроків щодо Мінських угод", - написав Пайфер у Twitter.

При цьому експерт відзначив, що озвучувані Штайнмаєром ідеї врівноважуються заявами канцлера Німеччини Меркель.

Напередодні голова МЗС Німеччини запропонував подумати про можливість поетапного зняття з Росії накладених санкцій. У ході виступу на відкритті російсько-німецької конференції "Постдамські зустрічі" він закликав "докладати зусиль заряди розрядки та пошуку діалогу". Про це повідомляють російські "Вести".

Пізніше представник уряду Німеччини заявила, що канцлер Німеччини Меркель не вважає, що існують підстави для пом'якшання санкцій, які ЄС запровадив проти Росії.

Дивіться також: Десятки американців 2 роки працюватимуть в українських селах

Десятки американців 2 роки працюватимуть в українських селах. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

XS
SM
MD
LG